2016/06/04

VIENNA

Głównym tematem jest Wiedeń. Generalnie większość zdjęć robiłam tam, bo Czechy nie przypadły mi do gustu. Wycieczka sama w sobie była w porządku, chociaż nie zrealizowaliśmy całego planu.

Jeśli chodzi o podróżowanie jest  to taka druga... można powiedzieć pasja. Jednak wolałabym realizować własny plan, a nie oglądać to co uważam za mało ciekawe.


To czego na pewno nie polecam to polski kościół na wzgórzu Kahlenberg. Jednak widok jaki można zobaczyć koło restauracji obok jest genialny. Zdjęcie wyżej.


Muzeum Historii Naturalnej też nie porwało mojego serca, choć myślę, że to ze względu na tematykę. Dinozaury, kości, skały, szkielety i te sprawy. 


Jeśli chodzi o całe miasto- jestem pod wrażeniem. Belweder tak samo. Wszystkie parki biją na głowę te w Polsce, ale to chyba nie dziwi.


Obiecałam chwalić się wymiarami, ale nie ma czym. Wszystko jest tak jak miesiąc temu, nic się nie ruszyło. Ani w jedną, ani w drugą. Waga minimalnie spadła. Niektórzy pomyślą, że chyba coś mi nie wyszło, albo że się nie postarałam. Zrobiłam prawie miesiąc odpoczynku od treningów. Przez ten miesiąc pozwalałam sobie na trochę więcej, jeśli chodzi o jedzenie. Wszystko było zamierzone. Ten weekend poświęcam w pełni chłopakowi i nauce, a od poniedziałku wznawiam wszystko. Uznałam, że na chwilę rzucam siłownię. Przez ten miesiąc ćwiczę w domu. Szukam kolejnych filmików na yt i aplikacji na telefonie. Chcę zobaczyć, czy będę widzieć efekty, odpuszczając trening siłowy. Obawiam się trochę, ale na pewno nic na tym nie stracę, bo przecież nie przybędzie mi po kilkanaście centymetrów, bo ćwiczę przed lapkiem. Możecie spodziewać się w kolejnych postach fajnych propozycji na trening w domu :)      

          


7 komentarzy:

 1. Bardzo fajne zdjęcia! Zazdroszczę wyjazdu :) x

  http://photos-fashion-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę wycieczki. Wiedeń to piękne miasto.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę!
  Ja bym chciała do Berlina się przejechać:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia. 4 jest moim faworytem. :)


  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zdjęcia az zazdroszczę widoków .


  Mój blog KLIK zapraszam do obserwacji

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze tam nie byłam, ale juz po zajęciach widać, że musi być tam pięknie . Zdjęcia piękne!

  Pozdrawiam; *
  Zapraszam w wolnej chwili http://paulina-juni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń